Концерт здруженог Симфонијског оркестра Бањалучке
филхармоније у Уметничког ансамбла Министарства одбране Србије
„Станислав Бинички”, у оквиру манифестације „Љето на Врбасу".
Концерт здруженог симфонијског оркестра Бањалучке
филхармоније и Уметничког ансамбла Министарства одбране Србије
„Станислав Бинички, поводом обиљежавања Дана Града Бања Лука.