Учесник на Концерту Симфонијског оркестра Академије умјетности Универзитета у Бањој Луци, поводом отварања Конфуцијевог института на Универзитету у Бањој Луци, одржаном 21.01.2017. године, као члан оркестра
Цјеловечерњи концерт у оквиру конкурса Факултета уметности, Концертна сезона Факултет уметности у Нишу Марија Пилиповић, флаута Ј.Ч.Џонг, виолина Биљана Јашић - Радовановић. клавир Програм: Ј.С.Бах, М.Бонис, Ж.Ибер, П.Гобер, Н.Рота
Испитна представа студената друге године глуме у класи доцента Велимира Бланића. Представа учествовала на међународном студентском фестивалу "Станиславски" у Москви 30.4.2017.