On Recovering Dirac Operators with Two Delays
Наслов
On Recovering Dirac Operators with Two Delays
Идентификатор
/unibl/sci/idNaucniRad:36986
Тип
Пронађите сличне уносеAcademic Article
Датум
Пронађите сличне уносе2024-05
Библиографски цитат
Biljana Vojvodić, Nebojša Djurić, Vladimir Vladičić, On Recovering Dirac Operators with Two Delays, COMPLEX ANALYSIS AND OPERATOR THEORY, Vol. 18, No. 5,105, pp. 1 - 21, May, 2024
Почетна страница
1
Крајња страница
21
Је дио
Пронађите сличне уносеCOMPLEX ANALYSIS AND OPERATOR THEORY
Пронађите сличне уносе1661-8254
Листа аутора
Position: 170389 (3 views)