On Recovering Dirac Operators with Two Delays
Naslov
On Recovering Dirac Operators with Two Delays
Identifikator
/unibl/sci/idNaucniRad:34222
Tip
Pronađite slične unoseAcademic Article
Datum
Pronađite slične unose2024-05
Bibliografski citat
B. Vojvodić, N. Đurić, V. Vladičić, On Recovering Dirac Operators with Two Delays, COMPLEX ANALYSIS AND OPERATOR THEORY, Vol. 18, No. 5,105, pp. 1 - 21, May, 2024
Je dio
COMPLEX ANALYSIS AND OPERATOR THEORY
1661-8254
Lista autora
Početna stranica
1
Krajnja stranica
21
Position: 7420 (133 views)