Dimenzije konstruktivnih elemenata šumskih puteva
Naslov
Dimenzije konstruktivnih elemenata šumskih puteva
Identifikator
/unibl/sci/idNaucniRad:36949
Tip
Pronađite slične unoseAcademic Article
Datum
Bibliografski citat
V. Petković, A. Laketa, D. Gavranić, D. Marčeta, Dimenzije konstruktivnih elemenata šumskih puteva, RADOVI Šumarskog fakulteta Univerziteta u Sarajevu, Vol. 54, No. 2, pp. 36 - 43, 2024
Početna stranica
36
Krajnja stranica
43
Je dio
RADOVI Šumarskog fakulteta Univerziteta u Sarajevu
1512-5769
Lista autora
Position: 170164 (5 views)