27.02.2017. године, Концертни наступ гудачког октета у Великој сали Скупштине Града Београда, у оквиру манифестације „Дани Српске – обиљежавање доношења Устава РС“, као концертмајстор октета
06.02.2017. године , Концерт симфонијског оркестра Бањалучке филхармоније, „Вива ла музика“ у Културном центру Бански двор, као концертмајстор оркестра
21.04.2017. године, Концерт здруженог симфонијског оркестра Бањалучке филхармоније у Уметничког ансамбла Министарства одбране Србије „Станислав Бинички, поводом обиљежавања Дана Бања Луке у Градском позоришту Јазавац у Бања Луци