27.02.2017. godine, Koncertni nastup gudačkog okteta u Velikoj sali Skupštine Grada Beograda, u okviru manifestacije „Dani Srpske – obilježavanje donošenja Ustava RS“, kao koncertmajstor okteta
06.02.2017. godine , Koncert simfonijskog orkestra Banjalučke filharmonije, „Viva la muzika“ u Kulturnom centru Banski dvor, kao koncertmajstor orkestra
21.04.2017. godine, Koncert združenog simfonijskog orkestra Banjalučke filharmonije u Umetničkog ansambla Ministarstva odbrane Srbije „Stanislav Binički, povodom obilježavanja Dana Banja Luke u Gradskom pozorištu Jazavac u Banja Luci